مرکز نشر الکترونیک
مرکز نشر الکترونیک
خانه

محاسبه سریع قیمت خدمات مرکز نشر الکترونیک


در مرکز نشر الکترونیک شما می توانید به صورت لحظه ای و رایگان قیمت خدمات مورد نیاز خود را محاسبه نمایید.


چاپ کتاب می تواند برای نویسنده فواید مالی و معنوی بسیاری داشته باشد. نگارش کتاب به نویسنده این امکان را می دهد که عقاید و آرمان ها و رویاهای شخصی را با تخصص خود در هم آمیخته و خود را به عنوان متخصص در زمینه های مطالعاتی، در بین دوستان و همکاران، شناخته سازد. مرکز نشر الکترونیک کلیه خدمات مربوط به چاپ کتاب شامل صفحه آرایی، طراحی جلد، اخذ مجوزهای چاپ و فیپا، اعلام وصول، اخذ شابک، چاپ و پست درب منزل را انجام میدهد. همچنین مرکز نشر الکترونیک کلیه خدمات مربوط به معرفی کتاب جدیدالنشر جهت ترجمه، تبدیل پایان نامه و دستنوشته به کتاب، انجام ویراستاری و طراحی جلد را در کوتاه ترین زمان و بهترین کیفیت ممکن انجام می دهد.
فرآیند پذیرش و چاپ مقاله پیچیده است و نیازمند دانش و تجربه می‌باشد. مرکز نشر الکترونیک خدمات تهیه کاورلتر، تهیه چکیده گرافیکی و مبسوط، فرمت بندی و سابمیت مقاله در مجلات و کنفرانس های داخلی و خارجی را برای پذیرش و چاپ مقالات انجام میدهد. اگر شما هم قصد چاپ مقاله خود در یک مجله معتبر را دارید با ما همراه باشید. پشتیبانان ما 24 ساعته راهنمای شما هستند.
پذیرش و چاپ مقاله
پذیرش و چاپ مقاله
استخراج مقاله از پایان نامه
استخراج مقاله از پایان نامه
ترجمه تخصصی
ترجمه تخصصی
ویراستاری
ویراستاری
پارافریز
پارافریز
فرمت بندی
فرمت بندی
چاپ کتاب
چاپ کتاب

عوامل تاثیرگذار در محاسبه هزینه سفارش


تعداد کلمات

تعداد کلمات

از مهم ترین عوامل برای تعیین قیمت، تعداد کلمات می باشد. هر چه حجم متن و تعداد کلمات افزایش یابد، قیمت نیز افزایش می یابد. به عنوان مثال تعداد کلمات موجود در یک صفحه فایل ورد که با فونت عادی نوشته شده باشد تقریباً برابر با 250 کلمه می باشد. پس برای محاسبه قیمت، تعداد کلمات را در نظر می گیرند. به طور کلی هزینه از ضرب تعداد کلمات متن مبدأ در قیمت واحد زمینه تخصصی آن بدست می آید.

زمینه تخصص

زمینه تخصص

برای ترجمه و ویرایش و... در زمینه های علمی و تخصصی، داشتن تخصص و مهارت در آن رشته الزامی می باشد. همچنین برای رشته های تخصصی تعداد مترجمین و ویراستاران کم بوده و این موضوع در تعیین هزینه نقش زیادی دارد. بنابراین هرچه موضوع تخصصی تر باشد، امکان افزایش قیمت نیز وجود دارد.

کیفیت و نوع خدمات

کیفیت و نوع خدمات

سه سطح کیفی برنزی، نقره‌ای و طلایی برای خدمات ترجمه و سه نوع ویرایش تطبیقی, ویرایش فقط گرامری و ویرایش ادبی برای ویراستاری وجود دارد و طبیعی است قیمت کیفیت طلایی بالاتر از بقیه و برنزی پایین تر خواهد بود و همچنین قیمت انواع ویراستاری ها نیز با یکدیگر متفاوت هست.

زمان تحویل

زمان تحویل

زمان یکی دیگر از مهم ترین عوامل تعیین کننده قیمت می باشد. در صورتی که مدت زمان کمتری در اختیار مترجم و یا ویراستار باشد، بسته به فشار کاری و سرعت عملی که باید داشته باشد، هزینه نیز افزایش می یابد. به طور کلی در سفارشات زمان به دو نوع مختلف عادی و فشرده دسته بندی می شود که مشتری می تواند با انتخاب هر یک از آنها، زمان دقیق تحویل سفارش خود را تعیین کند.

خدمات درخواستی

خدمات درخواستی

خدمات درخواستی مشتری یکی دیگر از عوامل مهم و تاثیرگذار در قیمت می باشد. در برخی از سفارشات مشتریان جداول، شکل ها، فرمول ها و... وجود دارند و یا حتی ممکن است مشتری بخواهد تا فایل مورد نظر پس از اتمام، توسط فرد متخصص و باتجربه دیگری نیز بازخوانی شود و یا از لحاظ سرقت ادبی و علمی نیز مورد بررسی قرار گیرد. طبیعی است انجام این درخواست ها و خدمات اضافه باعث تغییر هزینه خواهد شد.

تخفیفات اعمال شده

تخفیفات اعمال شده

اغلب موسسات و مراکز ترجمه و ویراستاری بسته های اعتباری ویژه و تخفیفات حجمی مخصوصی برای مشتریان و کاربرانی که فایل های با حجم بالا دارند، قرار می دهند. مشتریان و کارفرمایان می توانند با در نظر گرفتن این خدمات و اعمال بسته های اعتباری ویژه و تخفیفات ویژه، هزینه خود را کاسته و سپس هزینه نهایی را پرداخت نمایند.


ویژگی های منحصر به فرد در مرکز نشر الکترونیک

امکان پرداخت اقساطی

امکان پرداخت اقساطی

ما در مرکز نشر الکترونیک امکان پرداخت اقساطی خدمات ترجمه و ویرایش برای مبالغ بالا را داریم تا بدین ترتیب مشتریان دغدغه هزینه نداشته باشند.

پلن های متنوع

پلن های متنوع

برای انواع خدمات ترجمه و ویرایش ما پلن های متفاوتی در بخش های کیفیت و زمان بندی ایجاد کرده ایم تا مشتریان ما با هر میزان بودجه بتوانند از خدمات ما استفاده نمایند.

تخفیفات مناسبتی

تخفیفات مناسبتی

ما در مرکز نشر الکترونیک برای انواع مناسبت های سال مثل اعیاد و ولادات تخفیفات ویژه ای تدارک دیده ایم

تخفیف ویژه کاربران VIP

تخفیف ویژه کاربران VIP

در شبکه مترجمین نیتو کاربران با ثبت سفارشات متعدد سطح کاربری خود را ارتقا می دهند که در نهایت با ارتقای سطح کاربری به VIPمیزان تخفیف ها افزایش می یابد .

تخفیفات حجمی ویژه

تخفیفات حجمی ویژه

اگر تعداد کلمات فایلی که قرار است ترجمه شود به حد نصاب های خاصی برسد شامل تخفیفات حجمی مختص آن تعداد کلمه خواهد شد.

پلن های ویژه سازمانی

پلن های ویژه سازمانی

ما در مرکز نشر الکترونیک برای مشتریانی که ترجمه های زیادی دارند و یا شرکت و موسسه ای هستند که دائما به خدمات ترجمه و ویراستاری نیاز دارند راهکار های ویژه ای در نظر گرفته ایم.سوالات متداول

قیمت‌گذاری در مرکز نشر الکترونیک رایگان است. شما می‌توانید با بارگذاری فایل خود در سایت مرکز نشر الکترونیک، در کسری از ثانیه هزینه انجام پروژه خود را بر اساس کیفیت‌های مختلف مشاهده فرمایید.

قیمت ترجمه متن (مقاله، کتاب، مستندات و ...) به تعداد کلمات، زمان انجام کار، زمینه تخصصی متن و زبان مبدا و مقصد محاسبه می‌گردد.

سرعت انجام کار در ترجمه‌های فوری دو برابر و عملاً زمان سفارش بدون کاهش کیفیت نصف می‌شود. لازم به ذکر است، زمان‌بندی ترجمه توسط یک مترجم مدنظر است و در صورتی که سرعت بیشتری مورد تقاضا باشد می‌توان ترجمه را به شکل تیمی انجام داد.

با استفاده از تخفیف های حجمی و مناسبتی و همچنین به وسیله بسته های اعتباری می توان هزینه نهایی را کاهش داد.

در هر سفارش فقط امکان اعمال یک کد تخفیف وجود دارد اما تخفیف های بدون کد که با توجه به شرایط سفارش امکان استفاده از آن ها فراهم می شود مثل تخفیف حجمی و یا بسته های اعتباری همزمان با کد تخفیف قابل اعمال است.تخفیف نوروزی