مرکز نشر الکترونیک
مرکز نشر الکترونیک
خانه
تماس تلفنی
برای تماس تلفنی با مرکز نشر الکترونیک می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید


ترجمه فوری مقاله , کتاب و متون تخصصی


اگر سفارش ترجمه دارید اما باید در زمان کوتاهی انجام شود در مرکز نشر الکترونیک می‌توانید سفارش ترجمه خود را فوری ثبت کنید تا ترجمه شما 2 برابر سریعتر از زمان عادی انجام شود. مرکز نشر الکترونیک راهکارهایی برای انجام ترجمه فوری دارد که کیفیت ترجمه افت نخواهد کرد.

ترجمه فوری مقاله , کتاب و متون تخصصی
ترجمه فوری مقاله ترجمه فوری کتاب ترجمه فوری متن


مراحل ترجمه فوری در مرکز نشر الکترونیک

ثبت سفارش ترجمه فوری
ثبت سفارش ترجمه فوری

ابتدا یک پروژه ترجمه ایجاد کرده و فایل مورد نظر و سایر اطلاعات موردنیاز را ارسال کنید تا هزینه محاسبه و اعلام شود.

ترجمه مقاله توسط مترجم
ترجمه فایل توسط مترجم

از بین حالت های مختلف ترجمه گزینه مناسب نیازتان را انتخاب کنید تا پروژه شما به مناسب ترین مترجم متخصص ارسال می شود.

کنترل کیفیت توسط بازرس
کنترل کیفیت توسط بازرس

پس از اتمام ترجمه توسط مترجم جهت اطمینان از کیفیت، پروژه توسط بازرس کیفی بررسی می شود.

صدور گواهی کیفیت و تحویل نهایی
صدور گواهی کیفیت و تحویل نهایی

فایل ترجمه شده پس از طی مراحل کنترل کیفی به همراه گواهی نامه به شما تحویل داده می شود.ویژگی های منحصر به فرد ترجمه فوری در مرکز نشر الکترونیک


مزایا و کاربرد های ترجمه فوری

ترجمه فوری در اصل هیچ تفاوتی با سایر ترجمه‌های تخصصی ندارد، چرا که تنها تفاوت این نوع ترجمه این است که مترجم به دلیل تقاضای مخاطب خود مجبور است که محتوای بیشتری را در زمان کمتری ترجمه کند. این حالت برای افرادی که در زمان محدود قصد ترجمه مقاله, کتاب, متن یا اسناد و مدارک خود را دارند اما کیفیت نیز برایشان بسیار اهمیت دارد مناسب است. در این حالت نیازمند مترجمان کاربلد و حرفه‌ای هستند که به حوزه‌های مختلف علوم تسلط کافی دارند. به همین منظور مترجمان مرکز نشر الکترونیک با تسلط کافی بر انواع متون علمی و تخصصی خیال مشتریان خود را در خصوص سفارش ترجمه فوری راحت کرده‌ است. از مزایای ترجمه فوری می توان به این نکات اشاره کرد که در ترجمه فوری زمان ترجمه نصف حالت عادی است در حالی که هزینه به این نسبت افزایش نمی یابد و از همه مهم تر کیفیت دقیقا به همان کیفیت حالت عادی خواهد بود.

مزایا و کاربرد های ترجمه فوری


گواهی کیفیت و گارانتی پذیرش برای تضمین کیفیت در ترجمه فوری

ما در مرکز نشر الکترونیک برای اینکه خیال مشتری را از بابت کیفیت ترجمه فوری آسوده کنیم با صدور گواهی کیفیت قابل استعلام این امکان را در اختیار مشتری قرار می دهیم تا در هر زمان که اراده کرد به صورت آنلاین بتواند از گواهی کیفیت ترجمه استعلام بگیرد و همچنین در اقدامی دیگر ما در زمان تحویل فایل ترجمه شده گارانتی کیفیت صادر می کنیم که این گارانتی تا زمان چاپ و نشر مقاله, کتاب و متون تخصصی شما اعتبار دارد.

گواهی کیفیت و گارانتی پذیرش برای تضمین کیفیت در ترجمه فوری

ترجمه فوری با حجم زیاد

ترجمه فوری با حجم زیاد

در مرکز نشر الکترونیک محدودیت 1500 کلمه ای برای ترجمه فوری وجود دارد به این معنی که اگر بخواهید مقاله, کتاب, متن و ... شما به صورت فوری ترجمه شود باید تعداد کلمات آن زیر 1500 باشد و یا خود شما آن را به بخش های 1500 کلمه ای جدا کنید و برای هر کدام به صورت مجزا سفارش ثبت کنید اما اگر فایل شما خیلی حجیم است می توانید با کارشناسان مرکز نشر الکترونیک تماس بگیرید تا سفارش شما به صورت ویژه توسط تیم متخصصی ترجمه فوری شود و در نهایت توسط یک بازرس, ویراستاری شود تا ترجمه یکدست شود و با بهترین کیفیت تحویل گردد.چرا مرکز نشر الکترونیک؟


پوشش کامل زبان ها و تخصص ها
پوشش کامل زبان ها و تخصص ها

متخصصین شبکه مترجمین نیتیو در بیش از 100 رشته تخصصی و 37 زبان زنده دنیا آماده ترجمه فوری مقاله, کتاب, متون و... های عمومی و تخصصی شما هستند.

کنترل کیفیت ترجمه توسط بازرس
کنترل کیفیت ترجمه توسط بازرس

بعد از اتمام کار ترجمه توسط مترجم برای اینکه ایرادات احتمالی به صفر برسد بازرس کنترل کیفی ترجمه را بررسی می کند و بعد از اتمام فرآیند بازرسی ترجمه تحویل مشتری می شود.

صدور گواهی کیفیت و فاکتور رسمی
صدور گواهی کیفیت و فاکتور رسمی

برای اطمینان خاطر مشتری از کیفیت ترجمه های موسسه مترجمین نیتیو بعد از اتمام کار و تحویل ترجمه گواهی کیفیت صادر می شود.

ارسال پیامک لحظه ای از مراحل پروژه
ارسال پیامک لحظه ای از مراحل پروژه

برای اینکه مشتری از فرآیند ترجمه آگاهی داشته باشد ما در شبکه مترجمین نیتیو سیستم ارسال پیامک از فرآیند ترجمه را ایجاد کرده ایم.

گارانتی تا زمان پذیرش و چاپ
گارانتی تا زمان پذیرش و چاپ

ما در شبکه مترجمین نیتیو تا زمان پذیرش مقاله و یا چاپ کتاب در کنار مشتری خواهیم بود و گارانتی کیفی هم بر این اساس صادر می شود تا مشتری از کیفیت ترجمه مطمئن باشد.

پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته
پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته

ما در شبکه مترجمین نیتیو 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما در زمبنه ترجمه هستیم.

دارای گواهینامه استاندارد ایزو رضایتمندی مشتریان
دارای گواهینامه استاندارد ایزو رضایتمندی مشتریان

شبکه مترجمین نیتیو دارای گواهینامه استاندارد ایزو رضایتمندی مشتریان بوده تا شما مشتریان عزیر با خیال راحت ترجمه های خود را به ما بسپارید.

حفظ محرمانگی اسناد و فایل ها
حفظ محرمانگی اسناد و فایل ها

وقتی مشتری فایل خود را برای ترجمه به ما ارسال می کند این فایل فقط برای بررسی قیمت و ترجمه استفاده می شود و به جز این موارد هیچ کسی دسترسی به فایل ندارد و مشتری از بابت امنیت و محرمانگی فایل خود می تواند مطمئن باشد.عوامل موثر بر هزینه ترجمه در مرکز نشر الکترونیک

تعداد کلمات

تعداد کلمات

از مهم ترین عوامل برای تعیین قیمت، تعداد کلمات می باشد. هر چه حجم متن و تعداد کلمات افزایش یابد، قیمت نیز افزایش می یابد. به عنوان مثال تعداد کلمات موجود در یک صفحه فایل ورد که با فونت عادی نوشته شده باشد تقریباً برابر با 250 کلمه می باشد. پس برای محاسبه قیمت، تعداد کلمات را در نظر می گیرند. به طور کلی هزینه از ضرب تعداد کلمات متن مبدأ در قیمت واحد زمینه تخصصی آن بدست می آید.

زمینه تخصص

زمینه تخصص

برای ترجمه و ویرایش و... در زمینه های علمی و تخصصی، داشتن تخصص و مهارت در آن رشته الزامی می باشد. همچنین برای رشته های تخصصی تعداد مترجمین و ویراستاران کم بوده و این موضوع در تعیین هزینه نقش زیادی دارد. بنابراین هرچه موضوع تخصصی تر باشد، امکان افزایش قیمت نیز وجود دارد.

کیفیت و نوع خدمات

کیفیت و نوع خدمات

سه سطح کیفی برنزی، نقره‌ای و طلایی برای خدمات ترجمه و سه نوع ویرایش تطبیقی, ویرایش فقط گرامری و ویرایش ادبی برای ویراستاری وجود دارد و طبیعی است قیمت کیفیت طلایی بالاتر از بقیه و برنزی پایین تر خواهد بود و همچنین قیمت انواع ویراستاری ها نیز با یکدیگر متفاوت هست.

زمان تحویل

زمان تحویل

زمان یکی دیگر از مهم ترین عوامل تعیین کننده قیمت می باشد. در صورتی که مدت زمان کمتری در اختیار مترجم و یا ویراستار باشد، بسته به فشار کاری و سرعت عملی که باید داشته باشد، هزینه نیز افزایش می یابد. به طور کلی در سفارشات زمان به دو نوع مختلف عادی و فشرده دسته بندی می شود که مشتری می تواند با انتخاب هر یک از آنها، زمان دقیق تحویل سفارش خود را تعیین کند.

خدمات درخواستی

خدمات درخواستی

خدمات درخواستی مشتری یکی دیگر از عوامل مهم و تاثیرگذار در قیمت می باشد. در برخی از سفارشات مشتریان جداول، شکل ها، فرمول ها و... وجود دارند و یا حتی ممکن است مشتری بخواهد تا فایل مورد نظر پس از اتمام، توسط فرد متخصص و باتجربه دیگری نیز بازخوانی شود و یا از لحاظ سرقت ادبی و علمی نیز مورد بررسی قرار گیرد. طبیعی است انجام این درخواست ها و خدمات اضافه باعث تغییر هزینه خواهد شد.

تخفیفات اعمال شده

تخفیفات اعمال شده

اغلب موسسات و مراکز ترجمه و ویراستاری بسته های اعتباری ویژه و تخفیفات حجمی مخصوصی برای مشتریان و کاربرانی که فایل های با حجم بالا دارند، قرار می دهند. مشتریان و کارفرمایان می توانند با در نظر گرفتن این خدمات و اعمال بسته های اعتباری ویژه و تخفیفات ویژه، هزینه خود را کاسته و سپس هزینه نهایی را پرداخت نمایند.

سوالات متداول

خیر به هیچ وجه، کار ترجمه فوری توسط مترجمین با تجربه مرکز نشر الکترونیک انجام می‌شود. مترجمینی که در عین حفظ کیفیت سرعت بالایی در ترجمه دارند. در نظر داشته باشید که مرکز نشر الکترونیک با صدور گواهی کیفیت نیز ضامن کیفیت ترجمه است.

سرعت ترجمه در سفارش‌های فوری دو برابر حالت عادی است.

بله ترجمه فوری در مرکز نشر الکترونیک شامل گارانتی و گواهی کیفیت می شود..

مترجمین متخصص مرکز نشر الکترونیک، طی چند مرحله آزمون تخصصی، انتخاب و پالایش شده‌اند. تمام سفارشات ترجمه فوری توسط مترجم هم‌رشته و باتجربه انجام می‌شود.

در تمام زبان‌هایی که خدمات آن در مرکز نشر الکترونیک ارائه می‌گردد، خدمات ترجمه فوری نیز صورت می‌گیرد.تخفیف نوروزی